درباره شرکت البرز

شرکت بهین بازآفرین البرز در سال 1387 با هدف ذوب و تصفیه سرب از باطری های فرسوده در شهرک صنعتی ایوانکی واقع در استان سمنان تاسیس گردید.

در حال حاضر مجموعه بهین بازآفرین البرز مجهز به دو کوره گردان با ظرفیت تولید 20 تن در روز ، 4 عدد دیگ تصفیه با ظرفیت تصفیه 140 تن ، آزمایشگاه مجهز به دستگاه اسپکترومتر ، واحد سولفات زدایی و سیستم فیلتراسیون (بگ فیلتر) می باشد .

اصلی ترین وظیفه کارخانه بهین بازآفرین البرز تصفیه سرب های ورودی به این کارخانه می باشد که این مهم با بکارگیری کارشناسان خبره در این زمینه در بالاترین سطح ممکن انجام می شود. بیشترین ورودی سرب به مجموعه البرز ، سرب های تولید شده در مجموعه کویر میباشد اما با توجه به ظرفیت بالای تصفیه در این مجموعه زمینه تصفیه سرب کارخانجات مختلف در این مجموعه فراهم شده است.

محصولات شرکت البرز به طور عمده سرب تصفیه و سرب آلیاژی (سرب آنتیموان) می باشد و این شرکت توانایی تصفیه 2000 تن سرب در ماه را دارا می باشد.

امروزه سرب تولید شده با برند البرز به کشورهای امارات ، کره جنوبی ، پاکستان ، هند ، تایوان ، تایلند ، ترکیه ، لهستان ، ایتالیا و ... صادر شده است .

مجموعه بهین باز آفرین البرز همواره خود را متعهد به حفظ کیفیت سرب میداند و با افتخار اعلام میکنیم تا کنون هیچ یک از محصولات صادر شده به کشورهای مختلف با مشکل آنالیز مواجه نشده و همواره برند "البرز" در صدر با کیفیت ترین سرب های موجود در بازار می باشد.

NON-FERROUS

SCRAP METALS AND PLASTIC

تماس با ما

میدان ارژانتین - خیابان وزراء کوچه هشتم ءپلاک 3 طبقه 4 واحد 10
 Info@Alborzlead.com

 02188506398-9

 

 

Member Of

   

 

Follow Us

E-mail: info@alborzlead.com

 

 

تمامی حقوق محفوظ است

طراحی سایت توسط نونگار